Şartlar & Koşullar

TARAFLAR:

SATICI : Kervan Aktar ve Baharat
 
ÜRÜN : Kervan Aktar ve Baharat tarafından satılan bütün ürünler.
 
MÜŞTERİ : Bu sözleşmenin bir tarafını oluşturan ve Kervan Aktar ve Baharat `an ÜRÜN satın alan gerçek veya tüzel kişi. Bundan sonra MÜŞTERİ olarak adlandırılacaktır.
 
 ÇAĞRI MERKEZİ : (0 212) 656 36 02
 
 WEB SİTESİ : http://www.kervanaktar.com.tr
 
 
SÖZLEŞMENİN KONUSU :
 

Fatih Mah. Birlik Cad. No:134/A Bağcılar / İstanbul, Kervan Aktar ve Baharat`ın pazarladığı ÜRÜN`leri sipariş eden gerçek veya tüzel kişi arasında geçerlidir.Kervan Aktar ve Baharat'an Ürün siparişi veren MÜŞTERİ işbu sözleşmede yer alan hükümleri kabul eder.

TARAFLARIN HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ :
 
1. SEVK, TESLİMAT VE İADE :
 
            Kargo ücreti, her satış modelinde açıkça belirtilen taraf tarafından ödenir. Kargo ücretinin müşteri tarafından ödeneceği durumlarda, kargo ücreti tahsilatı sipariş esnasında peşin olarak yapılır.
 
            Ürün, 5 iş günü içerisinde MÜŞTERİ`ye teslim edilir. Kargoda meydana gelecek her türlü gecikme ve kayıp neticesinde vuku bulan problemleri, Kervan Aktar ve Baharat, kargo firması ile çözümledikten sonra, kaybolan veya zarar gören ÜRÜN`ün yenisini veya muadilini yada bedel kadar MÜŞTERİ’nin istediği ürünü MÜŞTERİ`ye sevk eder.
 
            Hasarlı ürün teslimatı sözkonusu ise bu durum teslimat görevlisi huzurunda tespit edilip tutanak yoluyla belgelenmediği takdirde Kervan Aktar ve Baharat  hiçbir sorumluluk altında değildir.
 
            MÜŞTERİ, ÜRÜN satın alırken sevk adresini doğru bildirmelidir. MÜŞTERİ`nin sipariş sırasında verdiği adrese kargo şirketi tarafından teslim edilen ÜRÜN, MÜŞTERİ`ye teslim edilmiş kabul edilir. Eğer ÜRÜN, MÜŞTERİ’nin siparişi doğrultusunda gönderilmemişse, MÜŞTERİ, bu durumu teslim alır almaz bildirmekle yükümlüdür.