• Anti Selülit Kremi Mecitefendi 150 ml

Anti Selülit Kremi Mecitefendi 150 ml

  • 230,00 TL

garanti

Selülit Nedir? Neden Oluşur? Nasıl Önlenir? Selülit, deri altında düzensiz ve aşırı yağ birikimi ile oluşan, özellikle bacak, kol ve kalça bölgesinde toplanan, görünümüyle portakal ile özdeşleştirilen bölgesel bir dolaşım bozukluğudur. Selülit obeziteyle karıştırılmamalıdır. Selülit oluşumu, genetik ve hormonal yapı ile yaşam tarzından etkilenir. Dolayısıyla kilosu normal, hatta normalin altında olan bireylerde bile selülit oluşma riski vardır. Erkeklerde görülen selülit oranının kadınlardan düşük olmasının sebebi, erkeklerin östrojen seviyesinin daha az olmasıdır. Östrojen seviyesi yağ birikimini ve selüliti artırdığından, kadınlarda daha fazla görülür. Selülit Neden Olur? Selülit olan vücut bölgesinde kan dolaşımı yavaşlamış demektir. Kan dolaşımı yavaşlayan bölgede damardan doku sıvısı sızar. Bu sıvı vücudun savunma mekanizması nedeniyle bağ dokusu ile sarılır. Bağ dokusunun sardığı kaçak sıvı deri altında kesecikler oluşturur. Bu keseciklerin etrafında zamanla yağ dokusunun artmasıyla oluşan düzensiz yerleşim ise vücutta portakal benzeri bir görünüme, yani bölgesel selülite neden olur.
MECİTEFENDİ ANTI SELÜLİT KREMİ 

Selülitle savaşımda , Çok Özel Bir Aktif, Kafein ve Portakal Yağıgibi birbirinden etkili silahlara sahiptir.Cilt üzerindeki selülit yoğunluğunu ciddi oranda azaltırken yalnızca 4 hafta sonunda gözle görülür pürüzsüzlük görünümü ve hissi verir.

Tıpta LIPODISTROFI olarak da isimlendirilen SELÜLİT vücudun belli bölgelerinde yağ birikimi sonucu cildin portakal kabuğu gibi kabarık ve çukur bölgelerde deforme bir görünüm alması durumudur. Selülit, şişmanlık ya da obeziteden farklı bir hadisedir. Obezitede sadece yağ dokusu artışı vardır. Selülitte ise yağ dokusu ile bağ dokusunun deformasyonuna dolaşım ve lenf sistemi bozukluğu da eşlik eder. Bu nedenle Selülit tedavi edilmesi gereken önemli bir problemdir.

Paraben içermez.

 

  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

Anti Selülit Kremi Mecitefendi 150 ml Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.


Etiketler: Anti Selülit Kremi 150 ML Mecitefendi, Selülit Kremi, Mecitefendi Anti Selülit Kremi, Bitkisel Kremler, Bitkisel Anti Selülit Kremi, Selülit Nedir, Selülit Kremi Faydaları, Selülit Kremi Nedir, Selülit Tedavisi, Doğal Selülit Kremi, Selülit Kremi Kullananlar, Selülit Kremi Fiyat