• Biakaf Ihlamur Ballı Kekik İçeren Sıvı Takviye Edici Gıda Aksuvital 150 ml

Biakaf Ihlamur Ballı Kekik İçeren Sıvı Takviye Edici Gıda Aksuvital 150 ml

  • 250,47 TL

garanti

BİAKAFF IHLAMUR BALLI KEKİK İÇEREN TAKVİYE EDİCİ GIDA

Biakaf Kekik İçeren Sıvı Takviye Edici Gıda, sinirotu, kekik, papatya gibi bitkisel ekstraktları içeren takviye edici gıda maddesidir
.
Biakaffın içeriğindeki bitkisel ekstraktlar, limon konsantresi ve portakal aroması ile harmanlanmıştır.

Biakaff Kekik İçeren Sıvı Takviye Edici Gıdada, tatlandırıcı olarak bal kullanılmıştır.

BİAKAFF IHLAMUR BALLI KEKİK İÇEREN TAKVİYE EDİCİ GIDA FAYDALARI

Ihlamur Balı, Ihlamur ağacı, ılıman iklimlerde yetişen, uzun ömürlü olan, çiçekleri ile popüler olan bir ağaçtır. Yaprakları ise tarih boyunca soğuk algınlığında kullanılmıştır.

Diğer ballara göre ıhlamur balında daha fazla vitamin ve mineral bulunur. B ve C vitaminleri, biyotin, niyasin bakımından zengindir. Çinko, kalsiyum, potasyum ve magnezyum gibi insan bedeni için gerekli mineralleri içinde barındırır. Ihlamur balının yatıştırıcı özelliği vardır, uykusuzluğa iyi gelebilir.

Kekik; timol, karvakrol, simol, linaol gibi faydalı etken maddeleri içerir. Kekiğin esas bileşenlerinde bulunan timol maddesi, antiseptik, antibakteriyel ve antioksidan özellikler gösterir. Burun yolu ile kullanıldığında ferahlatıcı ve açıcı etkisi olduğu bilinmektedir.

Sinirotu; Taninler, yüksek oranda K vitamini, kalsiyum, beta karoten, çeşitli asitler, amino asitler, klorogenik asit, karbonhidratlar, iridoidler, neoklorogenik asit gibi birçok etkin madde açısından zengindir. Sinirotu, hem tohumu hem de yaprağı ile alternatif tıpta sıkça kullanılmaktadır.  Özellikle nefes rahatlatıcı özelliği ile fayda sağlamaktadır.

Mayıs Papatyası, yüzyıllardır bilinen bir bitkidir. Roma’da, Mısır’da ve Yunanlılarda ilaçların yapımında kullanılan papatyalar, günümüzde de şifalarıyla tanınması nedeniyle tercih edilen bitkiler arasındadır. Papatya terleticidir ve sakinleştirici özelliğe sahiptir.

Ayrıca Biakaff Kekik İçeren Sıvı Takviye Edici Gıda içerisinde limon konsantresi ve portakal aroması bulunması sebebiyle de C Vitamini bakımından oldukça zengin ve faydalıdır.

İçerik (4 ölçek:20 ml için): Bal, Deiyonize su, Gliserol (stabilizör), Şeker, Limon Konsantresi, Ksantan Gam (Kıvam Arttrıcı), Sinirliot Ekstraktı( 26,66 mg), Potasyum Sorbat(Koruyucu), Sodyum Karboksi Metil selüloz(Kıvam Arttırıcı), Mayıs Papatyası Ekstraktı(13,33mg), Portakal Aroması, Kekik Ekstraktı (6,66 mg)
Yardımcı Maddeler: Gliserol (stabilizör), Ksantan Gam (Kıvam Arttrıcı), Potasyum Sorbat(Koruyucu), Sodyum Karboksi Metilselüloz(Kıvam Arttırıcı)

BİAKAFF IHLAMUR BALLI KEKİK İÇEREN TAKVİYE EDİCİ GIDA TÜKETİM ÖNERİSİ

4-10 yaş arası çocuklar günde 2 defa 2’şer ölçek (5 ml), 11 yaş ve üstü yetişkinler günde 2 veya 3 defa 2’şer ölçek alınmalıdır.
 
- Üretim tesisimizde ISO 22000:2005, ISO 9001:2015 ve Helal standartları uygulanmaktadır.

- İşletme Kayıt No: TR-34-K-048026

Ambalaj: 150 ml

• ISO 22000:2005 kalite standartlarına uygundur,
• GDO içermez,
• Silikon içermez,
• Renklendirici içermez,
• Kaliteli, yüksek etken madde kullanılarak üretilir.

  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

Biakaf Ihlamur Ballı Kekik İçeren Sıvı Takviye Edici Gıda Aksuvital 150 ml Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.


Etiketler: Biakaf, Ihlamur, Ballı Kekik, Sıvı Takviye