• Destek Salyangoz Salgı Özlü Krem + Acıbadem Sütü

Destek Salyangoz Salgı Özlü Krem + Acıbadem Sütü

  • Markalar Destek
  • Ürün Kodu: Kervan-1602
  • 160,00 TL
  • 123,25 TL

garanti

Salyangoz kremi nedir ?

 

Sivilce, yara, doğum sonrası çatlak izleri gibi cilt lekelerini doğal ve sağlıklı şekilde salyangoz kremi ile yok eder; pürüzsüz, canlı bir görünüme sahip olursunuz.
Salyangozlar, dokularını tedavi edebilen ve kabukları kırıldığında yerine yenisini üretebilen canlılardır. Dokuların çok kısa sürede oluşmasını sağlayan güçlü, yenileyici etki, salyangozun doğal yollarla arkasında bıraktığı salgının temel özelliğidir.


Salyangoz Kremi Nasıl Kullanılır?

 
Kremi uygulamadan önce cildinizi güzelce su ile yıkayıp kurulayınız. Günde 2-3 kez, özellikle geceleri, ince bir tabaka halinde cildinize sürerek masaj ile iyice yediriniz. Makyaj yapmadan önce de uygulayabileceğiniz kremin 3-4 dakika kuruması için beklemeniz yeterli olacaktır.
 
Yüz için kullanımı: Sivilce (akne), siyah noktaların önlenmesi, çil ve kırışlıklar için uygulayabilirsiniz.
 
Çatlak izleri için kullanımı: Etkili sonuç alabilmek için günde 2 kere çatlak izleri olan bölgelere uygun miktarda uygulayarak kullanabilirsiniz.
 
Güneşlendikten sonra kullanımı: İçeriği nedeniyle; güneşten kaynaklanan koyu lekelerin oluşmasını engeller. Deride oluşan tahriş, yanık ya da kızarıklıkların giderilmesi için istenilen bölgeye uygulamanız yeterlidir.
 
Yanık ve yara izleri için kullanımı: Uygulama öncesinde yaraların tamamiyle iyileşmiş olması gerekmektedir. Geçmişten gelen yara izleriniz üzerine de kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Ameliyat sonrası dikişli bölgeler için önce dikişlerin alınmış ve aradan 2-3 hafta geçmiş olması gerekmektedir. Hala taze olan yaraların üzerine uygulanmaz!


Acı Badem sütü


Badem sütü, dövülmüş bademden elde edilen süt benzeri içecektir. Hayvansal sütten farklı olarak badem sütü, kolesterol ve laktoz içermez. Bu yüzden bazı tarif reçetelerinde hayvansal sütün yerine kullanılabilmektedir.

45 gr Salyangoz salgı özlü krem
75 ml Acıbadem sütü

Kullanımı :
Temiz ve kuru cilde, sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez hafif masajla sürünüz.Göz ve çevresi dışında vücusun her bölgesinde kullanılır.
 
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

Destek Salyangoz Salgı Özlü Krem + Acıbadem Sütü Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.


Etiketler: Destek Salyangoz Salgı Özlü Krem + Acıbadem Sütü, Sivilce, Leke, Akne, Nemlendirici Krem,