• Çay Ağacı ve AynıSefa Softem Balm 20 gr

Çay Ağacı ve AynıSefa Softem Balm 20 gr

  • Markalar Softem
  • Ürün Kodu: kervan-147
  • 79,07 TL

garanti

ÇAY AĞACI VE AYNISEFA BALM

Çay ağacı yağı ve aynısefa yağını doğal balmumu ile buluşturan Softem Aynısefa ve Çay Ağacı yağı balsamı kuru, yıpranmış ve hasar görmüş cildiniz için harika bir üründür.

Özellikle kuru, kaşınan, yıpranmış ve pürüzlü ciltler olmakla birlikte tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun formülde üretilmiştir.

Çay Ağacı ve Aynı Sefa Balsamın Faydaları

Çay ağacı ve aynısefa balsamı, antiseptik doğal balmumu ile buluşturulan muhteşem içerikli cilt bakım ürünüdür.

İçeriğindeki Çay ağacı yağı: Tea tree olarak adlandırılan bitkilerin yapraklarının antiseptik etkisi nedeniyle geleneksel tıp da yıllardır kullanılan bir bitkidir. Dünya da tanınırlığı ise, 1700’lü yıllarda gerçekleşmiştir. Bitkinin popüler ismi olan “Tea tree (çay ağacı)” dır.

Günümüzde Myrtaceae familyasından Leptospermum, Melaleuca ve Kunzea cinslerine ait bitkiler “tea tree” olarak adlandırılmaktadırlar.

Aynısefa, sarıdan turuncuya değişen renklerde çiçekler açar. Bir yıllık, nadiren iki yıllık bir bitkidir. Kalendula, şamdan çiçeği, altıncık, yüksük çiçeği, nergis gibi birçok farklı isimle de bilinir.

Aynısefa bitkisi antiseptik etkisiyle, deformasyona uğramış olan tüm cilt tipleri için uygundur. Aynısefa bitkisinin ciltte oluşan her türlü problemlerde tüm karışımların içerisine eklenen bir yapıya sahiptir. Aynısefa bitkisinin bu önemli özelliğinin sebebi ise içerisindeki önemli etken maddelerdir. Aynısefa çiçeği; saponin, karoten, acı esans, sterol, flavonit ve yapışkan bitki sıvısını içermektedir.

İçerik: Paraffin, Paraffinumliquidum, Melaleucaalternifolia Leaf Oil, Calendula Officinalis Flower Oil, Vitisvinifera Seed Oil, Beeswax.

AksuVital Ar-ge merkezinde gerekli hijyenik koşullarda üretilen Softem Çay Ağacı ve AynıSefa Balm, kaliteli hammaddelerden özenle seçilerek üretilmektedir.

Tüketim Önerisi: Elinize aldığınız birmiktar kremi, dairesel hareketlerle cildinize sürebilirsiniz.

Saklama Koşulları ve Raf Ömrü:Direkt güneş ışığından uzak, serin yerde saklayın.

Raf ömrü:5 yıldır.

Gramaj: 20 gr

  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

Çay Ağacı ve AynıSefa Softem Balm 20 gr Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.


Etiketler: Çay Ağacı ve AynıSefa Softem Balm 20 gr