• Kaş Ve Kirpik Bakım Yağı Softem

Kaş Ve Kirpik Bakım Yağı Softem

  • Markalar Softem
  • Ürün Kodu: Kervan-1662
  • 103,82 TL

garanti

‘’GÖZ ALICI KAŞLAR VE KİRPİKLER’’ 

Kaş ve kirpikler için özel olarak hazırlanmış bakımlı, canlı ve gür görünmelerine destek olacak ürünlerden destek almak önemlidir. Makyajdan özellikle makyaj temizlerken zarar gören kirpikler ve kaşlar özel bakıma ihtiyaç duyarlar.

Softem’in tamamen bitkisel yağlarla, doğal içeriklerle hazırlanmış kaş ve kirpik serumu, kaşlarınıza ve kirpiklerinize gereken bakımı yapacaktır. Softem kaş ve kirpik serumu badem yağı, Susam yağı, Hint yağı, Fındık yağı, Zeytinyağı gibi kaş ve kirpikler için önemli ve faydalı bilişenler içeren doğal, koruyucu ve boyar madde içermeyen bir bakım ürünüdür. 

Badem, hint ve susam yağları fitokimyasallar, mineraller ve vitaminler bakımından oldukça zengindir, bu sayede kaş kirpiklere gerekli desteği sağlayacak, düzenli kullanımda güçlenmesini ve sağlıkla büyümelerini sağlayacaklardır.

KAŞ KİRPİK BAKIM SERUMU KULLANIM ÖNERİSİ
 

Makyaj var ise öncelikle makyaj ve kalıntılarından kaş ve kirpikleri iyice arındırmak gerekecektir. Temizlenmiş ve kuru olduğundan emin olunan kaş ve kirpiklere bir fırça yardımı ile sürülür. Durulanması gerekmez. Ürün damlalık şeklindedir. Kaşa ve kirpiğe uygulamak için temiz bir fırça gerekecektir. 

En iyi sonucu alabilmek için düzenli kullanmak önemlidir. Günlük kullanıma uygundur. Her akşam temizlenen kaş ve kirpiklere uygulanabilir.

Not:Saçları beslemesi için duş öncesi avuç içinize birkaç damla damlatıp parmak uçlarınız ile saç derinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz. 20 dakika beklettikten sonra saçlarınızı yıkayabilirsiniz.

İçerik: Oleum Prunus Amygdalus Var. Dulcos, Oleum Sesamu İndicum, Oleum Olea Europea, Oleum Ricinuz Communis, Oleum Corylus Avellana, Oleum Triticum Sativum, Oleum Nigella Sativa. Tatlı Badem Yağı, Hint Yağı, Susam Yağı, Zeytinyağı, Çörekotu Yağı, Fındık Yağı, Buğday Özü Yağı. 

Saklama Koşulları ve Raf Ömrü: Direkt güneş ışığından uzak, serin yerde saklayınız.  Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.  

Günlük kullanıma uygundur.  

Raf Ömrü: 3 yıldır. 

Gramaj: 20 ml 

Paraben, parfüm, renklendirici, koruyucu ve silikon içermez.

  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

Kaş Ve Kirpik Bakım Yağı Softem Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.


Etiketler: Kaş Ve Kirpik Bakım Yağı Softem Bitkisel Kaş Ve Kirpik Bakım Yağı, Softem Kaş Ve Kirpik Bakım Yağı, Doğal Kaş Ve Kirpik Bakım Yağı, Kaş Ve Kirpik Bakım Yağı Fiyat