Propolis Shiffa Home 60 Kapsül 470 mg

  • 158,12 TL

garanti
 

Propolis Kapsül

1994 yılında Türkiye’de Propolisi ilk üretmeye başlayan Aksuvital, yerli hammaddelerden elde ettiği propolis ile Ar-ge merkezinde besin değeri maksimum seviyede ürünler geliştirmektedir.

Propolisin içeriğinde yer alan besin öğeleri korunarak sizlere ulaştırılmaktadır. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi Propolis te’ de farma kalite ve yüksek etken madde kullanılmaktadır. Propolis ekstraksiyon yöntemi, uzman gıda ve kimya mühendislerimiz tarafından geliştirilmiştir. Propolis yapısı gereği flavonaidler ve fenolik maddeler bakımından zengindir. Ar-ge merkezimiz tarafından kalite kontrolleri yapıldıktan sonra piyasaya sunulmaktadır. Shiffa home Propolis, Gıda ve Tarım bakanlığının onayından geçmiştir. Şeker, koruyucu ve renklendirici içermemektedir.

Ürün Tanımı: Sarımsı-kahverengi tonlardaki sert propolis maddesinin kovandaki balı aldıktan sonra kovan duvarından kazınarak “Bir takım temizleme işlemlerinden geçirildikten sonra kullanıma hazır hale getirilir. Bileşiminde vitamin, mineraller, flavonaidler ve fenolik maddeler bulunmaktadır.

Arılar, kovanlarına propolis ile kaplı bir kanaldan geçerek girerler. Böylece hem kendilerinin hem de kovanlarının hijyenini sağlamış olurlar. Propolis ismi Yunanca ‘pro’ giriş ve ‘polis’ şehir kelimelerinden oluşur. Yani propolis, kovan bir şehir olarak düşünüldüğünde propolis şehir kalkanı anlamını taşımaktadır.

Ürün İçeriği: 1120mg, Bitkisel kapsül (Hidroksipropil metil selüloz) Propolis ektresi:280mg

Kullanımı: 11 yaş üstü yetişkinler için günde 2 defa ikişer kapsül yemeklerden sonra alınması tavsiye edilir.

Muhafazası: Isı, ışık ve nemden koruyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

Uyarı: Hamile ve emziren bayanların doktora danışarak kullanmaları tavsiye edilir. Arı ürünlerine hassasiyeti olan kişilerde alerjik reaksiyonlar gözlenebilir.

 

Ek Bilgiler: Tüm ürettiğimizin kalite kontrollerini yapmaktayız. Ayrıca Ar-Ge merkezimizde yeni ürünler geliştirmekte, patent ve proje başvuruları yapmaktayız. TÜBİTAK tabanlı 6 çeşit projemiz tamamlandı, ayrıca alınmış patenlerimiz mevcut ve her geçen gün sayısı artmaktadır. Ege, İstanbul ve Düzce Üniversiteleri ile ilgili ortak projelerimiz devam etmektedir. Ar-Ge merkezimize sürekli yeni teknoloji yatırımlarımız devam etmektedir.

Kapsüllerimiz tamamen bitkisel kökenlidir. Hayvansal hiçbir bileşik içermez. Midede 8-10 dakika içerisinde çözünmektedir.

 

- Üretim tesisimizde ISO 22000, ISO 9001 ve Helal standartları uygulanmaktadır

- Türk Gıda Kodeksi Bal Tebliği’ne uygundur.

- İşletme Kayıt No: TR-34-K-048026

Ambalaj: 60 Kapsül

 

  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

Propolis Shiffa Home 60 Kapsül 470 mg Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.


Etiketler: Propolis Shiffa Home 60 Kapsül 470 mg, Propolis Kapsüli Kapsül Propolis, Bitkisel Propolis Kapsül, Propolis Nedir, Propolis Kapsül Fiyat, Shiffa Home Propolis Kapsül